Przejdź do treści

SEO i pozycjonowanie stron

Twojej strony i sklepu internetowego nie widać w wyszukiwarce Google? Chcesz podnieść pozycje i zwiększyć widoczność? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Optymalizacja SEO i pozycjonowanie Twojego serwisu! Nic nie zrobi się samo i czas pomóc swojej marce rosnąć!

Możesz mieć dobry content i świetne ceny. Możesz mieć dużą gamę produktów i konkurencyjną ofertę, ale bez odpowiedniej optymalizacji pod SEO i planów na pozycjonowanie – niewiele osiągniesz! Spokojnie, nie zaproponuje Ci czegoś w ciemno. Na początek otrzymasz ode mnie rozbudowany Audyt SEO Twojej Strony Internetowej, pokażę Ci wszystkie błędy i niedociągnięcia i zaproponuję plan naprawczy. Co wydarzy się później? Zdecydujemy razem!

Pozycjonowanie zaczynam od analizy i planu

Twoja strona jest najważniejsza. Obejrzę ją i na tej podstawię przygotuję plan działań, który moim zdaniem zadziała najlepiej. W kolejnym kroku przygotuję rozbudowany audyt do Twojej dyspozycji. Dowiesz się co należy zrobić i dlaczego warto. Wprowadzę poprawki, a po wszystkim dostaniesz konkretne podsumowanie wykonanych prac. Mało tego – będę miał dla Ciebie garść podpowiedzi i sugestii co do dalszych działań! Czy zrobimy to razem? Sam zdecydujesz!

Plan działań

Przygotuję dla Ciebie plan działania, żebyś od początku miał wgląd we wszystko, co będzie robione w Twoim serwisie. Razem ustalimy, co robimy i co jest najważniejsze!

Audyt SEO

Przeprowadzę dokładny Audyt Twojej strony www, wskażę błędy i sprawdzę, co musimy poprawić. Sprawdzimy stronę pod kątem mobilnym i desktopowym.

Poprawki na stronie

W następnym kroku wprowadzam poprawki lub przygotowuje wytyczne dla programisty. Od początku do końca wiesz co i po co robię.

Raport końcowy

Po wprowadzeniu wszystkich poprawek otrzymasz raport końcowy, w którym podsumuję, co zostało wykonane.Wszystko jest zgodne z założeniami zawartymi w planie.

Sugestie i podpowiedzi

Przygotuję dla Ciebie listę sugestii i podpowiedzi, co moim zdaniem należy zrobić dalej. Czy zrobimy to razem? To Twoja decyzja!

Po spotkaniu i audycie – pozycjonujemy!

Po wykonaniu audytu SEO i wprowadzeniu wszystkich poprawek, przygotuję dla Ciebie plan pozycjonowania Twojej strony internetowej. Ustalimy na czym Ci zależy i co musimy zrobić, żeby do osiągnąć. Czy potrzebujesz contentu, czy linków – zrobimy to, żeby Twoja marka mogła rosnąć! Pamiętaj – pozycjonowanie stron to nie sprint, to maraton! Nie nastawiaj się na długotrwały efekt po miesiącu, efekty przyjdą z czasem!

Konkurencja

Analiza konkurencji to podstawa. Zrobię dokładny research treści, linków, działań i pozycji konkurencji. Dowiesz się co robią i co my możemy zrobić jeszcze lepiej.

Plan działań

Przy pozycjonowaniu strony plan jest niezwykle ważny. Zaplanuję dla Ciebie nowy content, działania wewnątrz strony i linkowanie zewnętrzne. Masz pełną kontrolę!

Raport pozycji przed pracami

Zanim zaczniemy działania, otrzymasz raport pozycji Twojej strony www. Zobaczysz gdzie byliśmy i po czasie porównasz efekty pozycjonowania.

Prace on-site i off-site

Zgodnie z ustaleniami będę przeprowadzał prace według planu. Nowe treści, poprawki, i linkowanie zewnętrzne. Pozycjonowanie to ciągła praca.

Raport co miesiąc

Na koniec każdego miesiąca otrzymasz raport z wykonanych prac i ich efektów. Widzisz, jakie rzeczy zostały zrobione i jaki dały efekt.

SEO i lokalne pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim

Działam na skalę krajową, ale pomagam również lokalnym biznesom. Pozycjonowanie stron w Ostrowie Wielkopolskim nie ma dla mnie żadnych tajemnic! Pomagałem tutaj przez lata wielu firmom i wiem, czego potrzebujesz. Mogę zaproponować również cykliczne spotkania i omówienie Twojego tematu. Nie działasz więc z pierwszą z brzegu agencją, a marketingowcem działającym właśnie na terenie Ostrowa. Napisz, spotkajmy się i zobaczymy, co możemy zdziałać!

Mogę zagwarantować, że nie obsługuję kilku biznesów z tej samej branży. Będziesz pierwszy? Nie przyjmę innych! Jeżeli ktoś z Twojej branży już ze mną współpracuje, nie będę mógł pomóc. Zawsze stawiam na przejrzyste warunki i opinie moich klientów są dla mnie bardzo ważne.

Szukasz lepszych pozycji i więcej klientów? Napisz!

Chcesz wprowadzić biznes na nowy poziom? Skontaktuj się ze mną za darmo, a ja pokażę co mogę dla Ciebie zrobić w zakresie optymalizacji i pozycjonowania Twojej strony internetowej. Już po pierwszej rozmowie dowiesz się, czego możesz ode mnie oczekiwać i jakich efektów możesz się spodziewać. Pamiętaj – telefon i mail kontaktowy nic nie kosztują, a mogą dać Ci możliwości, jakich wcześniej nie miałeś. Wybór należy do Ciebie!