Przejdź do treści

Audyt SEO

Masz sklep internetowy, ale wyniki nie są zadowalające? Twoja strona wygląda dobrze na pierwszy rzut oka, jednak nie przyciąga klientów? Może coś nie działa jak powinno? Świetnie trafiłeś! Wykonam Audyt SEO Twojego serwisu i sprowadzę go na właściwą drogę!
 

Zbadam najważniejsze elementy zawarte na Twojej stronie, sprawdzę na ile jest intuicyjna dla użytkownika i co możemy na niej poprawić, aby działała skuteczniej. Audyt SEO obejmuje dziesiątki elementów, błędów, wytycznych. Stworzę kompletny i rozbudowany dokument, punkt po punkcie wskażę słabe i mocne punkty oraz zbadam sytuację Twojej strony, w porównaniu z konkurencją!

Czym jest Audyt SEO?

Audyt SEO to badanie problemów, bolączek i niedociągnięć Twojej strony www. To również badanie jej mocnych stron, aspektów technicznych i sytuacji w porównaniu z konkurencją. Zadaniem kompletnego audytu SEO jest wskazanie czynników, mogących ciągnąć Twój serwis w dół. Dzięki audytowi sprawdzimy gdzie możemy najbardziej poprawić Twoją sytuację i jak znaleźć Twoją niszę!

Co znajdziesz w audycie?

Przygotuję dla Ciebie kompletny raport, z opisanymi elementami powyżej i sporą dawką wiedzy. Audyt zawsze piszę przystępnym i łatwym do zrozumienia językiem. Tworzę listę poprawek do wprowadzenia, sugestii i moich opinii na temat tego, co w danym przypadku, moim zdaniem zadziała najlepiej. Do każdego audytu podchodzę indywidualnie i to co przygotuję dla Ciebie, będzie zawsze dotyczyło tylko Twojej strony! Bez kopiuj / wklej i gotowych formułek. Zawsze indywidualny plan i indywidualne rozwiązania.

Wartość domeny

Sprawdzę Twoją domenę, jej historię, słabe i mocne strony, zaplecze. Zobaczymy jak Twoja domena plasuje się na tle konkurencji.

Czynniki techniczne

Zbadam stronę pod kątem technicznym. Czystość kodu, szybkość działania, obecność najważniejszych elementów. Słabe i mocne strony!

Użyteczność serwisu

Zbadam na ile wygodne jest korzystanie z Twojej strony, wskażę gdzie możemy coś poprawić i na co zwrócić uwagę. Pomogę zatrzymać klientów.

Optymalizacja i treść

Zbadam treści i czynniki optymalizacyjne. Dowiesz się dzięki temu na ile są pomocne dla użytkowników i czy Google uważa je za wartrościowe.

Co dalej po wykonaniu audytu SEO?

Nie zostaniesz sam! Po wykonaniu audytu możemy dalej pracować razem nad Twoim serwisem! Mogę przygotować całą strategię i pomóc Ci poprawić sytuację serwisu. Więcej na ten temat znajdziesz na podstronie optymalizacja SEO i pozycjonowanie stron!

 

Twoja strona nie działa jak należy? Napisz!

Masz problemy ze stroną? Nie sprzedaje? Nie notuje pozycji? Nie ma ruchu? A może po prostu chcesz odświeżyć serwis i dopiero zacząć na nim zarabiać? Napisz – wykonam dla Ciebie kompletny audyt SEO i razem postawimy Twój biznes na nogi!