Cześć! Pomogę Ci zbudować silny brand!

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę. Ja i moi klienci przekonamy Cię dlaczego warto ze mną współpracować. Mam na imię Michał i jestem właścicielem serwisu KreacjaMarki.pl skoro do mnie trafiłeś, to jest dobry moment, żebym opowiedział Ci trochę o sobie. Przez kilka lat pracowałem w firmę marketingowej, zajmowałem się optymalizacją i pozycjonowaniem naszego serwisu oraz serwisów należących do naszych klientów. Moim głównym zadaniem było tworzenie dobrego i angażującego contentu, który zdobędzie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Czy to działało? Jak najbardziej! Kreacja Marki jest projektem, który ma Ci pokazać, dlaczego nie warto się czaić i czekać na coś, co najpewniej samo nigdy nie nadejdzie. Mnie do podjęcia takiej decyzji i opuszczeniu strefy komfortu, skłoniło wiele osób i czynników, którym dzisiaj jestem bardzo wdzięczny. Czy jestem zadowolony ze swojej decyzji? Bardzo! Czy mogę Ci pomóc? Oczywiście!

Mam za sobą duże doświadczenie w wielu branżach. Nie ma dla mnie projektów beznadziejnych i nie ma dla mnie marek, których nie da się podnieść. Od Ciebie zależy, czy podejmiesz decyzję już dzisiaj, czy będziesz dalej czekał, aż klienci sami się pojawią. Co mogę zrobić dla Ciebie i Twojej marki?

Usiądź wygodnie i rozgość się na mojej stronie – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może masz chwilę wolnego czasu? Zapraszam na mojego bloga – dowiesz się trochę o optymalizacji, pozycjonowaniu, tworzeniu angażującego contentu i ogólnie pojętym marketingu internetowym.