Przejdź do treści

Cześć! Pomogę Ci zbudować silny brand!

Cześć! Mam na imię Michał, i pomogę Twojej firmie zaistnieć w internecie! Razem zbudujemy Twoją markę i dotrzemy do klientów, których szukasz!

Jak mogę pomóc Tobie i Twojej firmie?

  • Treści na stronę. Napiszę angażujące teksty na Twój serwis oraz do Twojego sklepu internetowego.
  • Pozycjonowanie. Pomogę znaleźć niszę i wypozycjonować Twój biznes w wyszukiwarce Google.
  • Optymalizacja. Zajmę się optymalizacją serwisu w taki sposób, aby był pozytywnie odbierany przez Google i użytkowników.
  • Zarządzanie projektem. Podzielę się wiedzą i umiejętnościami. Razem okiełznamy Twój projekt i skierujemy na właściwe tory.
  • Pozycjonowanie lokalne. Zbuduję wizytówkę Google, która będzie docierać do klientów. Nawet, gdy prowadzisz mały biznes.
  • Pomysły. Będę podrzucać pomysły na działanie. Zawsze znajdę coś, co możemy wdrożyć i wykorzystać.
  • Audyt SEO. Potrzebujesz audytu strony www? Zrobię go i razem wdrożymy poprawki.
  • Audyt treści. Zweryfikuję cały content na stronie i przekonamy się, czy ma szansę działać na klientów.
 
 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Nie jestem kolejną wielką agencją marketingową. Stawiam na bezpośredni kontakt i relacje. Zależy mi na poznaniu Twojego projektu. Twoich potrzeb, bolączek i planów. Tylko wtedy nasze działania mają szansę wypalić. Chcę, aby dobrze nam się razem pracowało!

Wszystko co zrobię, zrobię po to, aby Twój projekt miał się lepiej. Zawsze masz wgląd w działania i zawsze wiesz, po co coś będzie robione. Jestem do dyspozycji i chętnie odpowiadam na pytania oraz dzielę się wiedzą.

Mam doświadczenie. W pozycjonowaniu, zarządzaniu projektami, tworzeniu treści. Przez lata pracowałem w agencji marketingowej, a potem współpracowałem z wieloma firmami o uznanej renomie. Jeżeli wyrazisz taką chęć, moi klienci chętnie podzielą się opinią na temat współpracy.

Robię dobrą robotę. Wystarczy zajrzeć na moją wizytówkę Google, aby zobaczyć pozytywne opinie od zadowolonych klientów. Mogę z dumą powiedzieć, że moi jednorazowi klienci, zostają ze mną na dłużej.

Jestem kreatywny, piszę treści dla siebie oraz gościnnie, tworzę blog o SEO, a KreacjaMarki.pl, to od strony contentowej całkowicie moje dzieło.

Mało? Poniżej znajdziesz linki do mojego bloga oraz profilu w LinkedIn:

Tutaj przycisk do mojego prywatnego profilu na LinkedIn. Dzielę się tam wiedzą i przemyśleniami. Pomagam, komentuję, uczestniczę w dyskusjach. Zapraszam! Wystarczy kliknąć!

Możesz też wypełnić formularz poniżej! Obiecuję, że odpowiem zanim się zorientujesz!